Επικαιροτητα

Ανακοινώθηκαν από την Νομαρχιακή Εφορευτική Επιτροπή (Ν.ΕΦ.Ε.) της Νομαρχιακής Οργάνωσης Δράμας οι τελικοί Πίνακες Υποψηφίων για την ανάδειξη οργάνων των ΔΗ.Μ.Τ.Ο Δοξάτου, Κ. Νευροκοπίου, Προσοτσάνης, Παρανέστιου. Οι πίνακες με τα ονόματα των υποψηφίων έχουν ως εξής:

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΔΡΑΜΑΣ       
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΔΟΞΑΤΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  

Α/Α    Επώνυμο          Όνομα    Πατρώνυμο
1.    Παπαθεμελής       Ιωάννης    Άγγελος
2.    Στρατέλη           Δέσποινα    Δημήτριος

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ  ΔΡΑΜΑΣ     
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΔΟΞΑΤΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  

Α/Α    Επώνυμο                  Όνομα          Πατρώνυμο
1.    Τσαουσίδου               Σοφία          Γεώργιος
2.    Γιαννάκη                  Ανατολή       Κωνσταντίνος
3.    Ντολαπτσής              Γεώργιος      Ανδρέας
4.    Πεφτίνας                 Αναστάσιος    Αθανάσιος
5.    Μανωλάκης              Σταύρος       Γρηγόριος
6.    Κομνηνακίδης           Ευάγγελος    Κωνσταντίνος
7.    Χριστοφυλλάκης       Μιλτιάδης      Ιωάννης
8.    Κυπραίου                 Σωτηρία       Αλέξιος
9.    Ξανθοπούλου           Ιωάννα         Νικόλαος
10.    Ζουμπούλογλου      Αναστάσιος   Κυριάκος
11.    Μαγκριωτέλης        Θεόδωρος    Ιωάννης
12.    Κρυωνίδης             Βασίλειος      Ευθύμιος
13.    Χατζηδημητρίου      Χρήστος       Αριστομένης
14.    Καράμπελα            Ευδοξία         Κυριάκος

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΔΡΑΜΑΣ      
 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  

Α/Α     Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο
1.    Γαλόπουλος    Συμεών    Χρήστος

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ    ΔΡΑΜΑΣ          
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ     Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  

Α/Α    Επώνυμο                Όνομα    Πατρώνυμο
1.    Κασαπίδης               Κωνσταντίνος    Ιωάννης
2.    Βεσμελής                Απόστολος    Κωνσταντίνος
3.    Παπαδόπουλος         Δημήτρης    Αναστάσιος
4.    Στάικος                  Ευάγγελος    Γεώργιος
5.    Στεφανίδου            Σουλτάνα    Σάββας
6.    Κουτσίδης              Άρης    Γεώργιος
7.    Μόνιος                  Δημήτρης    Αθανάσιος
8.    Κουτσού                Σοφία    Ιωάννης
9.    Καλαϊτζής              Δημήτριος    Βασίλειος

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΔΡΑΜΑΣ       
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  

Α/Α     Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο
1.    Παρλόγλου    Χαράλαμπος    Αναστάσιος

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ  ΔΡΑΜΑΣ     
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  

Α/Α    Επώνυμο            Όνομα          Πατρώνυμο
1.    Κεμεντζετζίδης      Περικλής      Νικόλαος
2.    Θεοδωρίδου         Ευφροσύνη   Αναστάσιος
3.    Παρουσίνας         Θεμιστοκλής  Αλέξανδρος
4.    Τσιβλίδης            Μιχαήλ         Γεώργιος
5.    Παπαδόπουλος     Σταύρος      Αναστάσιος
6.    Τόκου                Αλίκη          Σωτήριος
7.    Ανανιάδου          Σωτηρία       Αναστάσιος
8.    Δημητριάδης       Γεώργιος      Μιχαήλ
9.    Σιδερίδης           Γεώργιος      Ευάγγελος

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΔΡΑΜΑΣ       
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  

Α/Α     Επώνυμο         Όνομα             Πατρώνυμο
1.    Παπαστεργίου      Παρασκευή     Κωνσταντίνος
2.    Πελέχρας            Ιωάννης        Στέργιος

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΔΡΑΜΑΣ    
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  

Α/Α    Επώνυμο           Όνομα          Πατρώνυμο
1.    Δομζαρίδου          Αναστασία    Αργύριος
2.    Ψωμάς                Γεώργιος     Σταμάτης
3.    Τόσκας               Ιωάννης       Αχιλλεύς
4.    Γεωργιεφένδη      Ελένη         Ανέστης
5.    Αθανασιάδου        Αναστασία   Θεόδωρος
6.    Γιαννούλης          Θεόφιλος    Παναγιώτης
7.    ΧηΓεωργίου         Γεώργιος    Παύλος
8.    Σταυρίδης           Μάρκος       Σταύρος
9.    Ντόκος               Βασίλειος    Αθανάσιος
10.    Παπαστεργίου    Θεοφάνης    Άγγελος
11.    Νικολάκης         Νικόλαος    Χρυσόστομος

Επίσης, με το παρόν γνωστοποιούνται εκ νέου οι χώροι όπου θα διεξαχθεί η εκλογική διαδικασία:
1)    ΔΗΜ. Τ.Ο. Δοξάτου: η εκλογική διαδικασία θα διεξαχθεί στο ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΔΟΞΑΤΟΥ.

2)    ΔΗΜ. Τ.Ο. Νευροκοπίου: η εκλογική διαδικασία θα διεξαχθεί στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ.

3)    ΔΗΜ. Τ.Ο. Παρανεστίου: η εκλογική διαδικασία θα διεξαχθεί στην ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΤΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ.

4)    ΔΗΜ. Τ.Ο. Προσοτσάνης: η εκλογική διαδικασία θα διεξαχθεί στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Έχει τροποποιηθεί ο χώρος που θα διεξαχθούν οι εκλογές της ΔΗΜ.Τ.Ο. Παρανεστίου.


Η Πρόεδρος της Νομαρχιακής Εφορευτικής Επιτροπής (Ν.ΕΦ.Ε.) της Νομαρχιακής Οργάνωσης Δράμας
Ειρήνη Ι. Πυρνάρη
Δικηγόρος