Επικαιροτητα

Ανακοινώθηκαν από την Νομαρχιακή Εφορευτική Επιτροπή (Ν.ΕΦ.Ε.) της Νομαρχιακής Οργάνωσης Δράμας οι τελικοί Πίνακες Υποψηφίων για την ανάδειξη οργάνων της ΝΟΔΕ και ΔΗ.Μ.Τ.Ο Δράμας

Written by


Ανακοινώθηκαν από την Νομαρχιακή Εφορευτική Επιτροπή (Ν.ΕΦ.Ε.) της Νομαρχιακής Οργάνωσης Δράμας οι τελικοί Πίνακες Υποψηφίων για την ανάδειξη οργάνων της ΝΟΔΕ και ΔΗ.Μ.Τ.Ο Δράμας.
Οι πίνακες με τα ονόματα των υποψηφίων έχουν ως εξής:

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ  ΔΡΑΜΑΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ


Α/Α    Επώνυμο          Όνομα                 Πατρώνυμο
1.    Ανδρούτσος        Αθανάσιος          Ηφαιστίων
2.    Πετρίδης             Κωνσταντίνος    Δημήτριος

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ     ΔΡΑΜΑΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ


Α/Α    Επώνυμο                   Όνομα           Πατρώνυμο
1.    Καραϊσαρλής              Δημήτριος      Ελευθέριος
2.    Ψαρράς                     Χαρίλαος       Γεώργιος
3.    Εμμανουηλίδου           Νικολέτα       Εμμανουήλ
4.    Ακογιούνογλου          Αριστόβουλος (Άρης)    Στέργιος
5.    Κωνσταντινίδης          Παντελής      Σταύρος
6.    Τσαύλος                   Νικόλαος       Χαράλαμπος
7.    Κωνσταντινίδης          Δημήτριος     Μιχαήλ
8.    Γεωργιάδου               Χριστιάνα      Νικόλαος
9.    Ευαγγέλογλου           Δέσποινα      Χρήστος
10.    Σαρίδης                   Άλκης          Γεννάδιος
11.    Κεσκίνογλου            Ιωάννης       Κυριάκος
12.    Δημητρακόπουλος     Δημήτριος     Λεωνίδας
13.    Αρβανιτίδης             Κωνσταντίνος    Πέτρος
14.    Καλαϊδόπουλος         Κοσμάς         Ευστάθιος

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΔΡΑΜΑΣ    
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΔΡΑΜΑΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  


Α/Α    Επώνυμο           Όνομα           Πατρώνυμο
1.    Αμανατίδης          Μιχαήλ          Ιωάννης
2.    Γεωργιάδης         Αλέξανδρος    Κωνσταντίνος

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ     ΔΡΑΜΑΣ          
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΔΡΑΜΑΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  


Α/Α    Επώνυμο                      Όνομα            Πατρώνυμο
1.    Κωφίδης                      Περικλής         Εμμανουήλ
2.    Δεμερτζής                    Γεώργιος        Αναστάσιος
3.    Αγγέλου-Σταυράκης      Πασχάλης        Δημοσθένης
4.    Βουγιουκλή                  Μαρία             Ιωάννης
5.    Δελαπόρτα                   Γεωργία          Παναγιώτης
6.    Κωνσταντινίδης             Παναγιώτης     Σάββας
7.    Πολυχρονιάδης             Κωνσταντίνος   Απόστολος
8.    Παυλίδου                     Μαρία             Παύλος
9.    Παπαδοπούλου             Σαββατούλα     Νικόλαος
10.    Μπαντής                   Ιωάννης           Κωνσταντίνος